eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

UniCredit Leasing

unicredit logo.jpg

SIA UniCredit Leasing ir viena no vadošajām līzinga kompānijām Latvijā. UniCredit Leasing piedāvā vairāk nekā tikai autolīzinga pakalpojumus, sniedzot klientiem vispiemērotākos finanšu risinājumus - no automašīnu finansēšanas beidzot ar dažādas tehnikas, tehnoloģiju un iekārtu finansēšanu. Lai pieteikšanos finansējumam padarītu pēc iespējas ērtāku, UniCredit Leasing aicina izmantot virtuālo eParakstu. Ar eParakstu iespējams attālināti iesniegt līzinga pieteikumu finansējuma saņemšanai jaunām un lietotām automašīnām, komerctransportam un industriālajām iekārtām, kā arī parakstīt ar līzinga noformēšanu saistītos dokumentus – līgumus, aktus, iesniegumus u.c.

PAKALPOJUMI: 

  •  Līzinga pieteikums - pieteikšanās finansējuma saņemšanai automašīnu, komerctransporta, kā arī industriālās tehnikas iegādei (gan privātpersonām, gan juridiskām personām). Pieteikumus iespējams aizpildīt arī www.eparaksts.lv lietotāja profilā. Šādā gadījumā, elektronisko līzinga pieteikumu parakstīšanu saviem klientiem apmaksā SIA „UniCredit Leasing” - Jūsu parakstīšanas skaits netiek samazināts. 

  • Iesniegums gala rēķina izrakstīšanai – pieprasījums gala rēķina izrakstīšanai par līzinga objektu. (sīkāka informācija) 

KLIENTA IEGUVUMI: Aizpildot un parakstot līzinga pieteikumu, kā arī iesniegumus ar eParakstu, Jums nebūs jāmēro ceļš līdz mūsu birojam, lai tos iesniegtu izskatīšanai un izpildei. Jūs ietaupīsiet savu laiku un naudu, kā arī saņemsiet ātru atbildi.   

VEIDLAPAS : 

 

Līgumus un pieteikumus sūtiet uz e-pastu info@unicreditleasing.lv

KĀ PARAKSTĪT UN IESNIEGT DOKUMENTU:

  1. Saņemiet eParakstu, ja Jums tas vēl nav;
  2. lejupielādējiet un aizpildiet veidlapu uz sava datora;
  3. Parakstiet sagatavoto dokumentu ar virtuālo eParakstu portlālā eparaksts.lv, ar eID karti vai ar viedkartes eParakstu;
  4. Nosūtiet eParakstītu dokumentu pakalpojuma sniedzējam. info@unicreditleasing.lv

atgriezties uz sadaļu : Kur lietot

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.