eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

Neste Oil

Nesteoil_logo_rgb_300mm_74.jpg

SIA Neste Latvija ir Neste Oil korporācijas meitas uzņēmums, kas Latvijā strādā jau 21 gadu. SIA Neste Latvija ir viens no mūsdienīgu degvielas tirdzniecības standartu aizsācējiem Latvijā. Uzņēmums nodarbojas ar Neste Oil ražotās degvielas mazumtirdzniecību, degvielas un šķīdinātāju vairumtirdzniecību, kā arī naftas produktu uzglabāšanu un pārkraušanu Rīgas terminālī. Neste Oil DUS tīklu Latvijā veido 55 stacijas visā valstī.

PIELIETOJUMI:

  • Degvielas kartes līgums privātpersonām – Jūsu iespēja kļūt par Savējo, piesakoties Neste Oil kartei privātpersonām.

  • Degvielas kartes līgums uzņēmumiem – ja Jums ir svarīgi ātri un ērti norēķināties par degvielu ar Neste Oil karti/kartēm plašā degvielas uzpildes staciju tīklā, kā arī, ja vēlaties atvieglot Jūsu grāmatvežu darbu, saņemot ikmēneša pārskatus par degvielu, piesakieties Neste Oil kartei/kartēm uzņēmumiem. 
  • Iesniegums papildu karšu pasūtīšanai paredzēts uzņēmumiem, kuri vēlas pie jau esošajām Neste Oil kartēm pasūtīt papildkartes.
  • Iesniegums degvielas karšu limita maiņai – Jūsu iespēja kontrolēt sava uzņēmuma transporta izmaksas un ierobežot degvielas ikdienas/ ikmēnēša patēriņu.

  • Iesniegums kredīta piešķiršanai/palielināšanai – aizpildiet šo formu, ja vēlaties pāriet no esošas priekšapmaksas kartes/kartēm uz kredītkarti/kartēm vai arī ja vēlaties palielināt jau esošo kredītlimitu.
  • Ekstraneta lietotāja pieteikums - aizpildiet šo formu, ja vēlaties apskatīt aktuālo informāciju par Jūsu degvielas kartēm tiešsaistē. Jebkurā brīdi varēsiet pārbaudīt:       

 -   degvielas kartes/šu konta atlikumu;

 -   pirkumus ar degvielas kartēm tekošajā mēnesī, kā arī par iepriekšējiem periodiem.

KLIENTA IEGUVUMI: Ikdienā ir tik daudz lietu, kas jāpaspēj, tādēļ svarīgi, lai viss noritētu raiti. Ar Neste Oil degvielas karti apsteidz laiku un ietaupi - ātrāka un ērtāka norēķināšanās un atlaide degvielai ir tikai dažas no priekšrocībām. Iesniedzot pieteikumus, kas parakstīti ar drošu elektronisko parakstu, Jums nebūs jābrauc uz Neste Latvija biroju vai jāgaida, kad tos līdz mums nogādās pa pastu.

VEIDLAPAS:

Privātpersonām:

Uzņēmumiem:

 

KUR SŪTĪT PARAKSTĪTUS DOKUMENTUS: neste.kartes@nesteoil.com

KĀ PARAKSTĪT UN IESNIEGT DOKUMENTU:

  1. Saņemiet eParakstu, ja Jums tas vēl nav;
  2. Sagatavojiet dokumentu - lejupielādējiet un aizpildiet veidlapu uz sava datora;
  3. Parakstiet sagatavoto dokumentu ar virtuālo eParakstu portlālā eparaksts.lv, ar eID karti vai ar viedkartes eParakstu;
  4. Nosūtiet eParakstītu dokumentu pakalpojuma sniedzējam. neste.kartes@nesteoil.com

atgriezties uz sadaļu : Kur lietot

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.