eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

If Apdrošināšana

 if logo.jpg

If Apdrošināšana ir vadošā riska apdrošināšanas kompānija Baltijā ar vairāk nekā 350 000 klientu. If Baltijā darbojas ar vienu zīmolu, piedāvājot daudzveidīgus apdrošināšanas risinājumus privātajiem un korporatīvajiem klientiem. Uzņēmums pieder lielākajai nedzīvības apdrošināšanas kompānijai Ziemeļeiropā - skandināvu nedzīvības apdrošināšanas grupai If P&C Insurance Holding Ltd.

If Apdrošināšana jau vairākus gadus Latvijā akceptē elektroniski parakstītus dokumentus un arī klientiem ir iespējams iesniegt elektroniski parakstītus dokumentus.

PAKALPOJUMI: Pieteikums veselības apdrošināšanas polisei - Veselības polise privātpersonām (Sīkāka informācija) ir paredzēta segt lielus, neparedzamus izdevumus saistībā ar veselību. Apdrošināšanas polise sedz gan pacienta iemaksas, gan maksas medicīnas pakalpojumus.

KLIENTA IEGUVUMI: Nav nepieciešams apmeklēt If apdrošināšana filiāli, lai noformētu privātpersonas veselības apdrošināšanas polisi.

VEIDLAPAS:

 

KUR SŪTĪT PARAKSTĪTUS DOKUMENTUS: veseliba@if.lv

KĀ PARAKSTĪT UN IESNIEGT DOKUMENTU:

  1. Saņemiet eParakstu, ja Jums tas vēl nav;
  2. Sagatavojiet dokumentu - lejupielādējiet un aizpildiet veidlapu uz sava datora;
  3. Parakstiet sagatavoto dokumentu ar virtuālo eParakstu portlālā eparaksts.lv, ar eID karti vai ar viedkartes eParakstu;
  4. Nosūtiet eParakstītu dokumentu pakalpojuma sniedzējam. veseliba@if.lv

atgriezties uz sadaļu : Kur lietot

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.