eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

 

Jaunumi

 • 9.
  jan.

  Informācija Igaunijas eID karšu lietotājiem

  Vēlamies Jūs informēt, ka 2017. gada 12. janvārī,  laika posmā no 23:00 līdz 01:00, AS Sertifitseerimiskeskus veiks tīkla uzturēšanas darbus, kuru laikā iespējami īslaicīgi Igaunijas eID karšu izmantošanas traucējumi. 

 • 19.
  dec.

  Izmaiņas klientu apkalpošanas centra darba laikā 2017. gadā

  Vēršam Jūsu uzmanību, ka, sākot no 2017. gada 3. janvāra, ir mainīti klientu apkalpošanas centra darba laiki.

  Turpmāk, klientu apkalpošanas centrs apmeklētājiem būs pieejams sekojošos darba laikos:

  Diena Klientu apkalpošanas centra darba laiks
  Pirmdiena          11:00 – 16:00
  Otrdiena 11:00 – 16:00
  Trešdiena 11:00 – 18:00
  Ceturtdiena 11:00 – 16:00
  Piektdiena 11:00 – 15:00
 • 4.
  okt.

  eParakstam Latvijā jau 10 gadi

  Šodien aprit desmit gadi kopš pirmo reizi Latvijā dokuments ticis parakstīts ar eParakstu, informē droša elektroniskā paraksta uzturētājs VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (turpmāk – LVRTC). Desmit gadu laikā kopš eParaksta ieviešanas drošs elektroniskais paraksts lietots vairāk nekā 13 500 000 reižu un šobrīd ik dienu eParaksts tiek lietos reizi septiņās sekundēs.

  Lasīt vairāk
 • 5.
  jūl.

  Jūnijā sasniegts jauns eParakstīšanas rekords

  Šī gada jūnijā drošs elektroniskais paraksts lietots 371 783 reizes un kopš eParaksta ieviešanas Latvijā tas ir lielākais eParaksta lietošanas reižu skaits viena mēneša laikā.  Pagājušajā mēnesī eParaksts lietots par 8% vairāk nekā maijā, par nepilniem 35% vairāk nekā pērnā gada jūnijā un par 118 000 vairāk nekā visā 2011.gadā kopumā.

  Lasīt vairāk
 • 1.
  jūl.

  30.jūnijā bija traucēta virtuālā eParaksta darbība

  VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) informē, ka tehnisku problēmu dēļ 30.jūnijā bija traucēta virtuālā eParaksta darbība – no plkst. 14.40 līdz 18.00 portālā eparaksts.lv nebija iespējams autentificēties,  ap 18.00 portāla darbība tika nodrošināta lēnā režīmā, tomēr daļai eParaksta lietotāju autentificēšanos vai eParakstīšanu šādā režīmā neizdevās veikt.

  Virtuālā eParaksta tehniskās problēmas neskāra pārējos eParaksta nesējus un eParakstīšana ar eID karti vai LVRTC izsniegto viedkarti, izmantojot programmatūru eParakstītājs, visas dienas garumā  bija iespējama bez traucējumiem.

  Tehniskās problēmas portālā eparaksts.lv pilnībā tika novērstas 1.jūlija naktī un šobrīd portāls darbojas un ir pieejams lietotājiem normālā režīmā.

  LVRTC aicina tos eParaksta lietotājus, kas minētajā laikposmā saskārās ar problēmām autentificēties vai eParakstīties portālā eparaksts.lv , iesūtīt problēmas pieteikumu uz e-pasta adresi eparaksts@eparaksts.lv , norādot savus personas datus, kā arī laiku, kurā lietotājs saskārās ar problēmām.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.