eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

 

Jaunumi

 • 8.
  nov.

  Izmaiņas laika zīmogu apmaksai eParaksts viedkartēs

  VAS "Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs" informē, ka sākot no 15.12.2017 vairs nebūs iespējams apmaksāt dokumentu eParakstīšanu ar priekšapmaksu (Mobilly).

  Viedkaršu, par kuru izmantošanu līdz šim ir veikta ar priekšapmaksu, lietotāji sākot no 15.12.2017. par izlietotajiem laika zīmogiem saņems pēcapmaksas rēķinu.

  Jautājumu vai neskaidrību gadījumā, iesakām sazināties ar eParaksts atbalsta dienestu zvanot pa telefonu 67108787 vai rakstot uz e-pastu eparaksts@eparaksts.lv.

 • 1.
  nov.

  Izmaiņas klientu apkalpošanas centra darba laikā

  Vēlamies Jūs informēt par izmaiņām klientu apkalpošanas centra darba laikā*:

  Datums Klientu apkalpošanas centra darba laiks
  09.11.2017 11:00 - 14:00
  17.11.2017 11:00 - 14:00
  20.11.2017 Slēgts


  * Klientu apkalpošanas centra (Pērses iela 2, Rīga, Latvija, LV-1011) darba laiku skatīt: https://www.eparaksts.lv/lv/kontakti/kontakti/ .

 • 9.
  okt.

  Jauna eParakstītājs 3.0 versija uz macOS

  Pieejams atjauninājums eParakstītājs 3.0 lietotājiem priekš macOS High Sierra.

  Lai uzstādītu atjauninājumu (versija 1.4.5), apmeklējiet portāla sadaļu Lejupielādes un uzstādiet savai OS atbilstošu programmas versiju. 

 • 9.
  okt.

  Plānotie eParaksts sistēmu pārtraukumi oktobrī un novembrī

  Informējam, ka 2017. gada 20.oktobrī, 27.oktobrī, 17.novembrī un 24.novembrī laika posmā no plkst. 00:00 līdz plkst. 06:00 VAS „Latvijas Valsts Radio un televīzijas centrs” veiks plānotus tehnoloģiskus uzlabojumus eParaksts sistēmās, kuru laikā visu veidu eParaksts un portāls www.eparaksts.lv lietotājiem var nebūt pieejams.

  Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 • 8.
  sep.

  Atklātā Igaunijas eID karšu ievainojamība Latvijā izmantotos eParaksta viedkartes čipus neskar

  Saistībā ar publiskotajām ziņām par iespējamo ievainojamību Igaunijā noteiktā laikposmā izsniegtajos eID karšu čipos,  LVRTC sadarbībā ar CERT.lv ir veicis Latvijā eParaksta lietošanai izmantoto karšu čipu pārbaudi un secinājis, ka šādas ievainojamības risks Latvijā izdotajās eParaksta viedkartēs nepastāv. “Latvijā eParaksta karšu ražošanā tiek izmantotas gan cita veida kartes, gan čipi,  gan atšķirīga karšu programmatūra, tāpēc sākotnējā izpēte liecina, ka apdraudējums, ko atklājuši Igaunijas zinātnieki, nav iespējams, tomēr speciālisti turpinās padziļinātu izpēti,” uzsver LVRTC.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.