eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

 

Apskatīt

Nevar ielogoties eparaksts.lv ar eID karti
Autors: Jānis
Pievienots: 10. janvāris, 2017 / 11:12
Diemžēl Jūsu lapā nav iespējams ielogoties ar eID karti, jo izmet ka notikusi kļūda! Un tā ir pilnīgi ar jebkuru interneta pārlūku, un uz jebkura datora, kur esmu mēģinājis!
Dokumentus parakstīt lapā var, un arī e-parakstītājā viss strādā, bet apskatīties atlikušās paraksta reizes nevar, jo nelaiž iekšā!
Var tikai ar Internetbanku!
Jums vajadzētu piestrādāt pie sava servisa kvalitātes, citādi rodas iespaids, ka esat orientēti uz virtuālā e-paraksta tirgošanu un vēlaties atkratīties no eID kartēm, tāpēc arī nevar ielogoties lapā ar eID karti un nevar nopirkt parakstus pa vienam, vai cik nu katrs to vēlas!
Autors: eParaksts
Pievienots: 10. janvāris, 2017 / 12:45
Labdien,
Lai veiktu autentifikāciju portālā eParaksts.lv un iegūtu informāciju par sev pieejamajām parakstīšanās reizēm, Jums jāsagatavo interneta pārlūks darbam ar elektronisko parakstu. (4.solis zemāk pievienotajā instrukcijā)
https://www.eparaksts.lv/lv/eid/sakt-lietot/
Pēc sertifikātu uzstādīšanas, veiciet pārlūka restartēšanu un atkārtojiet autentificēšanās mēģinājumu. Papildus jautājumu gadījumā sazinieties ar mums, rakstot uz eparaksts@eparaksts.lv
Autors: Jānis
Pievienots: 12. janvāris, 2017 / 14:17
Tai vietā, lai visus sertifikātus iekļautu e-parasktītāja instalācijas failā un uzstādītu visu vienlaicīgi, cilvēkiem jāiet datorkursos!

Atbilde


Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.