eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

Apskatīt

eParaksta pirkšana
Autors: Andris
Pievienots: 19. oktobris, 2016 / 14:15
Pēc cik ilga laika parakstam ir jāatsāk darboties pēc apmaksas veikšanas Swedbankā?
Autors: eParaksts
Pievienots: 19. oktobris, 2016 / 15:55
Labdien,
lūgums sniegt detalizētāku informāciju par radušos situāciju, sūtot to uz eparaksts@eparaksts.lv. E-pastā jāiekļauj maksājuma uzdevums, personas vārds, uzvārds un personas koda pirmā daļa.
Autors: SANDRIS ČUBARS
Pievienots: 21. oktobris, 2016 / 15:34
Visgraujošākais un šokējošakais ir tas, ka es varu pierakstīties jeb autentificēties ar savu citadeles banku, bet iegādāties parakstu, nevaru, jo vajaga vai nu seb banku, vai karšu lasītāju utt. Nu tad priekš kam kaitināt cilvēksu ar tādu neprātu, ka vilnāt vilinat, bet līdz galam nedodat?! Murgs! No šodienas 11:20 mēģinu saprast un kur nu vēl parakstīt kādu dokumentu, bet ko tiešām esmu sapratis, ka visi avoti nesāk ar galveno, ka ir nepieciešams karšu lasītājs. Un lai kur un kā mēģinātu iegūt parakstu un parakstīt dokumentu, viss beidzas, ka vajag karšu lasītāju. Nav cita paņēmiena! Vai arī jāpievienojas lobētajiem uzņēmumiem (atkal par maksu). Tad jau es labāk samaksāju tos sūda 10EUR un izbraukāju līdz Rēzeknei un atpakaļ. Sanāk krietni lētāk un pat ātrāk - nekā pasūtīt kaŗsu lasītāju, sagaidīt to, saņemt to, dabūt (iegādāties) parakstu, tad parakstīt, tad vēl nosūtīt.
Autors: eParaksts
Pievienots: 21. oktobris, 2016 / 16:59
Portālā eparaksts.lv autentificēties un pieteikties eParakstam ir iespējams izmantojot kādu no 3 autentifikācijas līdzekļiem – eID, internetbanku vai Mobilo kodu.
Ja esat autorizējies ar Citadele banku, nākošais solis ir izvēlēties "Klientu apkalpošanas centrs" un izprintēt pieteikumu. Šis pieteikums ir jāparaksta un jāiesniedz to klētienē Pērses ielā 2, Rīgā. Pēc tam varēsiet iegādāties parakstus (ar jebkuru internetbanku, arī Citadele) un bez problēmām parakstīt dokumentus.
Ja jums nav iespēja ierasties Rīgā un iesniegt parakstītu iesniegumu, tad iesakām autorizēties portālā, izmantojot opciju “Mobilais kods”. To bez maksas var iegūt jebkura mobilā operatora klients. Līdzi ņemot pasi vai eID un mobilo telefonu jādodas uz kādu no LMT centriem un jāpiesakās pakalpojumam Mobilais kods. Pēc mobilā koda iegūšanas, tas jāreģistrē portālā mkods.lv. Pēc tam varat izmantot Mobilo kodu līdzīgi kā kodu kalkulatoru, autentificējoties portālā www.eparaksts.lv. Parakstus varēsiet iegādāties un apmaksāt ar jebkuru no internetbankām.
Atgādinām, ka lai lietotu virtuālo eParakstu, nav nepieciešama eID karte un karšu lasītājs.
Autors: Arnis
Pievienots: 14. decembris, 2016 / 08:19
Neko tizlāku par eparakstu pirkšanu nevaru iedomāties.
vai tad tiešām portāls nevar uztaisīt vairāku banku pielēgšanu (ne tikai SEB)?
piemēram Swedbank, Citadele, DNB un Nordea bankas vismaz.
Autors: eParaksts
Pievienots: 14. decembris, 2016 / 09:18
Portālam iespējams pieslēgties izmantojot arī Citadele, DNB, Norvik un Nordea bankas.
SEB ir vienīgā banka, kas nodrošina pilnībā attālinātu pieteikšanos eParakstam. Autentificējoties ar pārējām norādītajām bankām, būs jāizprintē pieteikums, jāparaksta un jāiesniedz klātienē KAC Pērses ielā 2.

Atbilde


Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.