eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

Apskatīt

Laika zīmogs
Autors: Zane Silgale
Pievienots: 20. janvāris, 2011 / 09:31
Konstatēju, ka laika zīmogs atšķiras no datora parakstīšanas laika. Kāpēc tā?
Autors: Toms
Pievienots: 20. janvāris, 2011 / 12:01
Tas iespējams, tādēļ, ka datorā laiku var nomainīt manuāli tā uzstādījumos, bet Laika zīmogs sazinās ar neietekmējamu serveri, kur pārliecinās par patieso parakstīšanas laiku
Autors: MĀRTINŠ ŠITCS
Pievienots: 1. februāris, 2011 / 21:04
Būtu noderīgi lietotājam attēlot parakstīšanas laiku, ņemot vērā GMT offsetu. Būtu jādara tā 1)pie lietotāja datiem jāsaglabā lietotāja laika zona un 2)attēlojot laikus, vienmēr jāņem vērā tā (papildus attēlojot nobīdi, piemēram, GMT+3).
Autors: Uldis Birks
Pievienots: 3. februāris, 2011 / 19:42
Jā, tas nav smuki, ka parakstīšanas un laika zīmoga laiks atšķiras par 2 st. Noteikti, manuprāt, abās vietās ir jāliek viena laika zona, tas ir tā, kurā atrodas parasktītājs, klāt pievienojot informāciju par konkrētās laika zonas offset.
Autors: Toms
Pievienots: 3. februāris, 2011 / 20:29
Paldies par viedokli. To dažādība noteikti palīdz ieviest nepieciešamāko.

Par laika zonām un to attainojumu jautājums tika diskutēts izstrādes laikā un iecerēts to realizēt atbilstoši plāniem
Autors: Anastasija Belošeina
Pievienots: 12. aprīlis, 2013 / 13:37
Скажите в документы, подписанные е-подписью можно вносить изменения? Например в договоре, который я уже подписала, не дописала последнюю цифру персонального кода.
Autors: eParaksts
Pievienots: 12. aprīlis, 2013 / 14:03
Документы, уже подписанные эПодписью, нельзя изменить. Все изменения можно вносить в документ только до того момента, как он будет подписан электронной подписью.
Autors: DACE ANDERSONE
Pievienots: 13. maijs, 2013 / 12:47
Kādēļ izdrukā parakstīts dokuments parādās kā Paraksta derīgums nezināms, taču pārbaudot parakstu eparaksts.lv viss ir kārtībā?
Autors: eParaksts
Pievienots: 13. maijs, 2013 / 13:52
Dokuments, kas parakstīts ar drošu elektronisku parakstu ir derīgs kā elektronisks dokuments tikai un vienīgi. Tad, kad tiek izdrukāts elektroniski parakstītais dokuments, šis izdrukātais dokuments ir elektroniski parakstīta dokumenta atvasinājums (kopija), kas savukārt arī ir jāparaksta tikai šoreiz pašrocīgi.
Autors: garbačo
Pievienots: 13. maijs, 2013 / 15:38
Man pēdējo komentāru ir grūti sagremot.
Ja es elektroniski parakstu un nosūtu, piemēram, digitālo fotogrāfiju, tad kā elektronisks dokuments tā ir derīga tikai un vienīgi tad, kad es to izdrukāšu un pašrocīgi aprakstīšu ar pildspalvu? Vai man tā ir jādrukā uz krāsainā printera? Ko darīt, ja printeris nenodrošina pietiekoši augstu izšķirtspēju un svarīgākās detaļas nav saskatāmas?
Autors: eParaksts
Pievienots: 13. maijs, 2013 / 16:17
Elektroniski parakstīts dokuments ir derīgs elektroniskajā vidē, kad Jūs šo dokumentu izprintējat tā ir šī elektroniskā dokumenta kopija.
Nav nozīmes uz kāda printera Jūs to izprintējat, dokuments ir derīgs vai e-vidē elektroniski parakstīts, vai papīra formātā pašrocīgi parakstīts.
Autors: GUNTA KALNIŅA
Pievienots: 21. augusts, 2015 / 11:54
labdien, uz parakstītā dokumenta ir liela jautājuma zīme un teksts

validity unknown. KAS NAV PAREIZI??
Autors: Homērs
Pievienots: 21. augusts, 2015 / 13:38
Vispār uz to nevajag skatīties. Ja skatīsieties tikai uz to, tad kāds tur sāks līmēt bildīti ar uzrakstu "Paraksts derīgs" un Jūs tādu dokumentu pieņemsiet, neskatoties uz to, ka no e-paraksta tur nebūs ne smakas. Parakstu drīkst pārbaudīt tikai ar tam paredzētiem pārbaudes rīkiem.
Autors: P.
Pievienots: 21. augusts, 2015 / 15:21
Gunta Kalniņa - Adobes Reader lietojumprogrammā jāpievieno LVRTC sertifikāti atbilstoši instrukcijai https://www.eparaksts.lv/lv/palidziba/lietotaja-rokasgramata/lietotaja-rokasgramata/
Autors: SERGEJS SOROKODUMOVS
Pievienots: 28. jūlijs, 2016 / 12:09
Добрый день!Я подписал документ сохранил в ПДФ в конце документа вопросительный знак и надпись Signatur not validated.
Это нормальна .Подписан документ или нет.
Autors: eParaksts
Pievienots: 29. jūlijs, 2016 / 09:09
Добрый день!
Bам необходимо подготовить Adobe Reader для работы с эПодписью, следуя инструкции: https://www.eparaksts.lv/ru/pomowch/lietotaja-rokasgramata/instruktsiya-ob-formate-pdf/
Без подготовки компьютера подписанный PDF документ можно проверить на нашем портале
https://www.eparaksts.lv/ru/pomowch/proverit-pdf/
Autors: MAKSIMS BARTUŠEVIČS
Pievienots: 18. oktobris, 2016 / 21:07
Добрый вечер!
У меня приобретён абонемент на год, но я не могу подписывать документы! Программа выдаёт сообщение, что нет доступных штампов времени! Как такое может быть и что с этим делать?
Autors: Homērs
Pievienots: 19. oktobris, 2016 / 07:57
Jūs iespējams sajaucāt virtuālo parakstu ar parakstu ID kartē.
Autors: eParaksts
Pievienots: 19. oktobris, 2016 / 09:39
Ja esat iegādājies virtuālā eParaksta 1 gada abonementu, tad parakstīties iespējams tikai portālā eparaksts.lv Pēc aprakstītās situācijas var noprast, ka parakstīšanos veicat ar eID karti programmā eParakstītājs 3.0 un ja ir beigušies laika zīmogi, tad jāiegādājas pakalpojums "eID kartes 30 dienu abonements"
Autors: Sandris
Pievienots: 21. oktobris, 2016 / 15:16
Ja pareizi saprotu, tad laika zīmogs ir pieejams tikai tad, ja ir iegādāts e-paraksts? Lieta tāda, ka likumi.lv teksts, ka dokumentu var parakstīt ar drošu e-parakstu vai laika zīmogu liek domāt, ka tās ir divas dažādas lietas un ka viens var iztikt bez otra. Tātad bez e-paraksta laika zīmogs un viss tas darbs, kas aprakstīts PDF instrukcijās, ir neiespe'jams, jo vajag e-parakstu?!

Atbilde


Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.