eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

 

Apskatīt

atlikušie laika zīmogi eid kartē
Autors: normunds bergs
Pievienots: 6. decembris, 2014 / 08:58
labrīt. kur un kā var ieraudzīt laika zīmogu atlikumu eid kartē. jaunā ir 200, vai ne? kādēļ nevar eparakstītājā būt lodziņš ar atlikuso skaitu un tam blakus poga "pirkt"?
Autors: eParaksts
Pievienots: 8. decembris, 2014 / 16:05
Labdien,
eID kartē sākumā ir piešķirti 120 bezmaksas laika zīmogi. eID kartes lietotāji var pārbaudīt iztērēto laika zīmogu skaitu autentificējoties portāla sadaļā “Mani dati - eID karte”.
Kad 120 bezmaksas parakstīšanās reizes (laika zīmogi) ir beigušās, tad ir iespēja iegādāties mēneša abonementu. eID kartei šobrīd ir pieejams tikai 30 dienu abonements ar neierobežotu laika zīmogu skaitu. Papildināt laika zīmogus var autentificējoties eparaksts.lv portālā ar eID kartes palīdzību. Sadaļā Pirkt eParakstu -> Pirkt eParakstu Sev -> jāatzīmē “eID kartes eParaksta 30 dienu abonements”. Tālāk caur interneta banku varat iegādāties abonementu.
Autors: Kārlis
Pievienots: 8. janvāris, 2015 / 11:49
Kāpēc jaunā kartē var būt 120 zīmogi, bet, kad gribi atjaunot, tad var tikai pa mēnešiem? Kāpēc nevar piepirkt vēl, cik vajag? Varbūt es vienā mēnesī izmantoju 5 parakstus, bet citā sanāk 25? Kāpēc nevar maksāt par patērēto, ja reiz iepriekš tas tehniski bija iespējams?
Autors: eParaksts
Pievienots: 8. janvāris, 2015 / 16:21
Labdien,
Šobrīd eID kartēm tiek piedāvāti tikai 30 dienu abonementi. Kad eID kartē sākumā piešķirtās 120 bezmaksas parakstīšanās reizes (laika zīmogi) ir beigušās, tad ir iespējams iegādāties mēneša abonementu ar neierobežotu parakstīšanos reižu skaitu.
Šobrīd atsevišķas parakstīšanās reizes vai gada abonementu ir iespējams iegādāties tikai virtuālā eParaksta lietotājiem, kuri parakstās eparaksts.lv portālā.
Autors: Inga
Pievienots: 11. marts, 2015 / 21:11
Vai tā maksa ir neliela? Kāpēc tā nevarētu būt par brīvi, jo eID kartes lietotāju ir diezgan pamaz, jo daudzi pat neizmanto to, bet gan izmato pasi un par tādu iespēju neko nezina. Kur varētu to popularizēt un kad sāks informēti cilvēki par tā iespējām un plusiem? Dauzi izņem pase jo dodas uz Krieviju un eID karte, tiem neizdevīga, jo jāmaksā 2 reiz.
Autors: eParaksts
Pievienots: 12. marts, 2015 / 09:39
Labdien,
eID kartē sākumā tiek piešķirtas 120 bezmaksas parakstīšanās reizes. Ja tās ir iztērētas, tad pa 4,13 EUR ir iespējams iegādāties mēneša abonementu.
Pie elektroniskā paraksta popularizēšanas un sabiedrības informēšanas nepārtraukti tiek strādāts. Kā piemēru varam minēt sadarbību ar Uzņēmumu reģistru.
Vairāk par šo projektu varat lasīt šeit: https://www.eparaksts.lv/lv/jaunumi/uznemumu-registrs-aktivi-virza-uznemejus-uz-e-vidi/
Autors: nākotnei
Pievienots: 12. marts, 2015 / 16:38
Bitcoin laika zīmogi ir:
1. Neviltojami, jo tiem nav centrālās vadības
2. Lētāki par eparaksts.lv laika zīmogiem
3. Mūžīgi
Ja kādreiz tiks izveidoti laika zīmogi, kas ir derīgi visā pasaulē, tad tie noteikti būs bāzēti uz Bitkoin tehnoloģijām.
Autors: nākotnei
Pievienots: 12. marts, 2015 / 16:41
te var palasīt vairāk:
https://www.btproof.com/
Autors: Aleksejs
Pievienots: 2. aprīlis, 2015 / 10:48
Piebiedrojos jautājumam par eID mēneša maksas adekvātumu. Kāpēc nevar piepirkt laika zīmogu pa gabaliem? Man mēnesī vajag 4..5 parakstus. Tas nozīmē, ka katrs paraksts izmaksās ~1 €.
Autors: eParaksts
Pievienots: 8. aprīlis, 2015 / 09:15
Kā jau tika minēts iepriekš, katrā eID kartē sākotnēji tiek iekļauti 120 bezmaksas eParaksti jeb laika zīmogi. Iztērējot bezmaksas laika zīmogus, tiek piedāvāta iespēja iegādāties 30 dienu abonementu. Ja Jums šī iespēja liekas neizdevīga, varam ieteikt izmantot virtuālo eParakstu, autentificējoties ar eID karti, kur 1 paraksts maksā sākot no 0,21 EUR (pērkot 20 gab).
Autors: Līkrocis
Pievienots: 10. janvāris, 2017 / 10:50
Kāpēc virtuālos e-parakstus nevar izmantot ar programmu e-parasktītājs 3.0!? Kur paliek mani dokumenti, ko es augšupielādēju jūsu WEB lapā!?Kā Jūs nodrošināt konfidencialitāti?
Jūsu lapa nepiedāvā iespēju parakstīt vairākus dokumentus vienlaicīgi, tas ir šauzmīgi neērti! E-parakstītājā ievelc visus failus un nospied pogu parakstīt atsevišķi! Webā nekā tāda nav!
Autors: eParaksts
Pievienots: 11. janvāris, 2017 / 09:41
Labdien,
Ar virtuālo eParakstu ir iespējams parakstīties tikai portālā www.eparaksts.lv, savukārt programmu eParakstītājs 3.0 Jūs varat izmantot, lai parakstītu dokumentus ar savu eID karti.
Parakstot dokumentu portālā www.eparaksts.lv, Jūsu dokumenti lejupielādei ir pieejami 24 stundas. Pēc 24 stundām, dokumenti automātiski tiek dzēsti.
Mums nav pieejama informācija par parakstīto dokumentu saturu. Dokuments pēc parakstīšanas ir pieejams tikai un vienīgi parakstītājam.
Ar virtuālo eParakstu tiek piedāvāta iespēja parakstīt dokumentus masveidā izvēloties funkcionalitāti "Parakstīt EDOC masveidā". Lai parakstītu vairākus dokumentus ar virtuālo eParakstu, Jums ir jāsagatavo ZIP arhīvs ar parakstāmajiem failiem pēc instrukcijas: https://www.eparaksts.lv/lv/biedru-sadala/mani-riki/parakstit-masveida/ka-izveidot-zip-failu/
Informējam, ka Jūs varat izmantot vienu vai vairākus eParaksta nesēju veidus, izvēloties piemērotāko atkarībā no situācijas.

Atbilde


Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.