eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

Saņem eParakstu

 • Autentificējies
 • Iegādājies eParakstu
 • Paraksti dokumentus internetā
Sākt lietot!

Tavi ieguvumi

 • Drošība
  eParaksts ir drošs identifikācijas veids, jo papildu parakstam, tas aizsargāts ar unikālu PIN kodu, kuru zināsiet vienīgi jūs.
 • Ērta uzglabāšana
  Optimāla uzglabāšana datu veidā. Nav nepieciešama apjomīgu arhīvu uzturēšana. Ērti un operatīvi mainīt katalogu struktūru nepieciešamības gadījumā.
Vēl citi ieguvumi

eParaksts noderēs bieži

 • eParaksts uzņēmuma kontā
  4/10
Vēl veidi, kā noder eParaksts
" "
If apdrošināšana eParaksta risinājumu izmanto apdrošināšanas polišu pārdošanā Internetā. Pateicoties interneta pārdošanai vietnei If Online un eParakstam kā procesa neatņemamai sastāvdaļai, If spēj sasniegt klientus jebkurā Latvijas vietā, kur ir internets. Turklāt mēs spējam piedāvāt drošus apdrošināšanas pakalpojumus – mūsu klientiem ir garantija, ka elektroniskais dokuments ir juridiski derīgs un apdrošinātājs uzņemas atbildību par saviem solījumiem un piedāvāto pakalpojumu. Esam pārliecināti, ka bez eParaksta apdrošināšanas pakalpojumi Latvijā vēl joprojām būtu pagājušā gadsimta līmenī, kad vienīgā iespēja iegūt apdrošināšanas polisi bija doties uz apdrošinātāja biroju vai satiekoties ar viņa pārstāvi un fiziski parakstot polisi. Pateicoties eParakstam, If apdrošināšana ir spējusi attīstīt polišu pārdošanu caur internetu un tieši pārdošanu internetā uzskatām par perspektīvu nākotnes kanālu klientu piesaistei un apkalpošanai.
Jānis Kesteris
If P&C Insurance AS Latvijas filiāles (If Apdrošināšana) IT daļas vadītājs.
Skatīt visas atsauksmes (5)

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.