eParaksta lietotājiem Ieiet
eParaksts

Saņem eParakstu

 • Autentificējies
 • Iegādājies eParakstu
 • Paraksti dokumentus internetā
Sākt lietot!

Tavi ieguvumi

 • Ērta uzglabāšana
  Optimāla uzglabāšana datu veidā. Nav nepieciešama apjomīgu arhīvu uzturēšana. Ērti un operatīvi mainīt katalogu struktūru nepieciešamības gadījumā.
 • Drošība
  eParaksts ir drošs identifikācijas veids, jo papildu parakstam, tas aizsargāts ar unikālu PIN kodu, kuru zināsiet vienīgi jūs.
Vēl citi ieguvumi

eParaksts noderēs bieži

 • Uzzini informāciju par uzņēmumiem
  3/10
Vēl veidi, kā noder eParaksts
" "
E-parakstu bieži izmantojam elektroniskiem norēķiniem bankā. Lai gan tā lietošana ir ērta, procesu sarežģī laika zīmogu iegūšana, jo vairākkārt nākas doties uz Latvijas Pastu. Es pieņemu, ka tas, ka jaunais eParaksts kļūs pieejamāks un lietotājam draudzīgāks, aktivizēs arī likumdošanas sakārtošanu, lai visa dokumentu aprite varētu notikt elektroniski. Aktuāls jautājums ir pavadzīmju parakstīšana – uz tām ir jābūt abu pušu parakstiem, kas nozīmē papildu naudas un laika resursus. Turklāt šobrīd pastāv iespējamība, ka pavadzīmi paraksta persona, kurai uzņēmumā nav paraksta tiesības un līdz ar to pavadzīme kā dokuments nav derīgs strīdus gadījumos. Ar nepacietību gaidu jauno eParaksta portāla atvēršanu, lai varētu iepazīties ar tā sniegtajām iespējām. Būtu ļoti labi, ja portālā uzņēmēji varētu parakstīt savstarpējos līgumus un citus dokumentus, skaidri zinot, ka dokumentu paraksta persona, kurai ir šādas tiesības
Antra Spickus
SIA „Konekesko Latvija” valdes priekšsēdētāja
Skatīt visas atsauksmes (5)

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.

Portāls eparaksts.lv izmanto sīkdatnes.